Wizualizacje stadionów

Budowa stadionu piłkarskiego wiąże się z ogromnymi kosztami koniecznymi do poniesienia w procesie budowy obiektu. Dlatego też nie jest sprawą drugorzędną projekt takiego stadionu, gdyż inwestor który wykłada na inwestycję kilkaset milionów złotych zwykle woli wiedzieć, jak będzie wyglądał jego stadion oraz w jego intencji jest, aby był jak najatrakcyjniejszy, aby kibice z chęcią wchodzili na obiekt i wracali do niego na kolejne widowiska.

Przygotowanie projektu stadionu to ogromne pieniądze, gdyż wymagana jest praca całej armii architektów. dlatego też  wykonanie wizualizacji nie jest proste, a w efekcie czego – nie jest też tanie. Sam projekt stadionu z gotową wizualizacją, a więc moment kiedy jeszcze na placu budowy nie został wbity żaden palik, kosztuje inwestora często wiele milionów złotych.

Jednak gotowa wizualizacja, przedstawiona na przykład kibicom wywołuje większe zainteresowanie obiektem, co w przyszłości zaowocuje niemałym profitem dla właściciela, gdyż często wiele osób przyjdzie jedynie po to, aby podziwiać powstały obiekt.

Wizualizacje pobrano stąd.

banner ad

3 Responses to “Wizualizacje stadionów”

  1. MaxDesignin' pisze:

    Świetne wizualizacje, czy ten stadion to któryś z tych budowanych w Polsce??

  2. ErgoMan pisze:

    raczej nie, teraz już się takich stadionów z bieżnią nie buduje

  3. Manifo pisze:

    Na polckie realia trzeba jeszcze w projekcie uwzględnić dodatkowe wzmocnienia i drogi ewakuacyjne (ucieczka przed kibolami) ;/ ale tak czy siak uwielbiam oglądać takie wizualizacje. Rzeczywiście raczej nie zdarza mi się patrzeć na nie pod kątem włożonych pracy, wysiłku i pieniędzy..

Zostaw Komentarz