Szybko i skutecznie zaplanuj trasę z nowym jakdojade.pl

Coraz więcej osób w dzisiejszych czasach posiada innowacyjne smartfony. Umożliwiają niezwykle dużo poprzez możliwość zainstalowania rozmaitych aplikacji, które, co tu dużo mówić, znacznie ułatwiają życie. Jednym z tego rodzaju programów jest jakdojade.pl – aplikacja bez której nie da się sprawnie funkcjonować w dużych miastach. Ostatnio pojawiła się aktualizacja programu. Warto sprawdzić, czy jakdojade.pl zmieniło się na lepsze.

Wszyscy użytkownicy aplikacji bardzo sobie ją chwalą. W zasadzie przed jej aktualizacją nie pojawiały się liczne głosy sprzeciwu co do funkcjonalności czy wyglądu. Zadaniem programu jest określanie trasy dojazdu z punktu A do punktu B za pomocą środków transportu miejskiego. W związku z tym istotne jest, aby aplikacja była przejrzysta, a także by umożliwiała szybkie sprawdzenie interesujących nas połączeń autobusowych czy tramwajowych. Oprócz wskazania trasy dojazdu, na ekranie smartfona wyświetla się koszt przejazdu po uwzględnieniu ceny biletów MPK, najbliższa oraz kolejne godziny odjazdu, alternatywne numery tramwajów i autobusów, jak również alternatywne trasy. Pod tym względem program nie ma sobie równych.

Co się zaś tyczy wyglądu, w tym przypadku również większość osób nie ma zastrzeżeń. W związku z tym, czy koniecznym było wprowadzenie aktualizacji programu? Jedno trzeba stwierdzić na pewno – nie zaszkodziła ona aplikacji, ale jednocześnie nie zmieniła jej diametralnie na lepsze. W kwestii wygody korzystania pozostała ona na niezmienionym, wysokim poziomie. Innowacje są zaś widoczne w przypadku obsługi, do której jednak można bardzo szybko się przyzwyczaić. Całość została przeniesiona na interfejs Holo, który obecnie jest hitem. To właśnie na tym polega główna zmiana.

Wielu użytkowników jakdojade.pl zdecydowanie bardziej niż zmianę wyglądu wolałoby wprowadzenie możliwości synchronizacji danych z innymi urządzeniami, np. z komputerem czy tabletem. Takie rozwiązanie znacznie usprawniłoby korzystanie z aplikacji.

Aplikacja jakdojade.pl z nową aktualizacją czy bez nadal jest jedną z najczęściej wykorzystywanych. Jej forma nie budzi większych zastrzeżeń, sprawdza się w praktyce i jest łatwa w obsłudze. A czy trzeba czegoś więcej podczas codziennej bieganiny po mieście? Z jakdojade.pl naprawdę można szybko i skutecznie sprawdzić wszystkie trasy dojazdu do interesującego nas miejsca w większym mieście.

banner ad

Zostaw Komentarz