Inteligentny outdoor

Reklama, aby mogła być efektywna musi być efektowna. Zgodnie z tą ideą specjaliści od marketingu z Niemiec wpadli na innowacyjny pomysł na nową formę outdoorowego nośnika mobilnego.

Firma Xselect z Niemiec wyprodukowała niedawno model interaktywnej reklamy na kółkach. Pojazd o którym mowa to sporej wielkości dwustronna, podświetlona tablica  (118 cm x 177 cm). Po obu jej stronach zamontowane są plakaty reklamujące produkt. Dzięki podświetleniu, treść na nośniku doskonale widoczna jest o każdej porze dnia.

City Light Moover – bo nim mowa, posiada jednak, jedną dodatkową cechę czyniącą z niego bardzo efektywną formę reklamy. Nośnik wyposażony jest w radiowy system sterujący i silnik umożliwiający jego poruszanie. Dzięki temu może on towarzyszyć przechodniom, obracać się tak, aby lepiej był dla nich widoczny, a nawet może podążać za nimi. Wszystko to powoduje, że budzi on spore zainteresowanie. Cała aktywność City Light Movera zarządzana jest oczywiście zdalnie przez obserwującego obszar funkcjonowania reklamy pracownika.

Nośnik dodatkowo posiada wiele interesujących funkcji: ekran LED, możliwość odtwarzania ścieżki dźwiękowej, kieszenie na ulotki, a nawet opcję uwalniania specjalnych zapachów.

Na chwilę obecną urządzenie testowane jest na terenie Niemiec, jeżeli jednak znajdą się chętni na tego typu reklamę z całą pewnością już niedługo zobaczymy je również na ulicach polskich miast.

inteligentna reklama na kółkach

CityLight-Moover

Zdjęcia pochodzą z strony citylightmoover.de

banner ad

2 Responses to “Inteligentny outdoor”

  1. krzywik pisze:

    Na naszych polskich chodnikach, taka reklama zaraz by się przewróciła, a jak nie, to ktoś by jej pomógł.

  2. expert pisze:

    ale ty glupi krzywik – jak mieszkasz w slamsach to rzeczywiscie nie ma sensu – widac ze glosowales na Po cymbał

Zostaw Komentarz